FZSW-132/4 132kv Composite Line Post izolátor rozvodny
Materiál: Kompozitní polymer
Konstrukce: Sloupkový izolátor
Použití: Vysokonapěťový přenos energie, izolace, elektroinstalace
Způsob připojení: Příruby
Certifikace: ISO9001, ISO14001, ISO45001
Představení produktu
 composite line post insulator
Kompozitní linkový izolátor rozvodny
Parametry produktů
polymer line post insulator
ROZMĚRY:Výška: 1245±20 mm.
Min. Vzdálenost suchého oblouku: 1100 mm.
Min. Povrchová vzdálenost: 3000 mm. Průměr tyče: 070 mm.
Počet přístřešků: 23.
SUROVINY:
1. Koncovka:
1.1 Materiál: Litina nebo ocelolitina, žárově zinkováno.
1.2 Minimální tloušťka galvanizace: 86μm.
2. Jádro
2.1 Materiál: Epoxid a skleněné vlákno.
2.2 Průměr: 070mm.
3. Povětrnostní přístřešky:3.1 Materiál: HTV silikon.
3.2 Barva: Šedá.
ELEKTRICKÉ: Jmenovité napětí: 132 kV. Odolné napětí blesku: 650 kV. Výkonová frekvence Odolné napětí (mokré 1 min): 275 kV. Norma: IEC 61952.
Položka Požadavek Měřeno Oceněno
Tvrdost (shore A) ≮50 65~70
Pevnost v tahu (mapa) ≮4 4~6
Prodloužení při selhání (%) ≮150 ≮180
Pevnost v roztržení (kN/m) ≮10 (pravoúhlý vzorek) 12~15
Objemový odpor (Ω.m) 1X1012 3~8X1012
Pevnost v průrazu (kV/mm) Střídavý proud ≮22 ≮30
Sledování a eroze TMA4,5, hloubka eroze ≯ 2,5 mm TMA4,5, hloubka eroze<0.8mm